sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Şartları

Satın aldığınız ürün Lamira Home garantisi altında olup, ilerleyen dönemde ürünün arızalanması durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için Faturanızı saklamanız gerekmektedir. Fatura kutu üzerine yapıştırılmış veya kutu içerisine bırakılmış olabilir.  Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Fatuanızın kaybolması durumunda firmamızdan e-mail yolu veya whatsapp hatttından müşteri hizmetlerine ulaşarak fatura örneğinin tarafınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün gönderilerinin anlaşmalı Mng Kargo ile yapılması gerekmektedir.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde  whatsapp hattımızdan [+9(0)549 680 23 23] yada [email protected] e-mail adresimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben Ücretsiz İade kargo kodunuz ile Alıcının B E SANAL MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olduğunu belirterek faturanızla birlikte Mng Kargoya paketinizi verebilirsiniz. Mng kargo şirketi ile bize ücretsiz ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecek yada Ürününüz firmamıza ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda iade tesliminden itibaren 15 gün içerisinde ücret iadesi işleminiz yapılacaktır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa , ambalajına zarar verilmiş ise ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.